img 9615 251979

 

Rozrywka to nasza pasja  

pasja rodzi profesjonalizm

profesjonalizm daje jakość,

a jakość to luksus w życiu.

 

 

AMBASADA ROZRYWKI od dziesięciu lat świadczy usługi z zakresu atrakcji gastronomicznych oraz rozrywkowych podczas imprez i akcji promocyjnych, mając na koncie ponad 700 realizacji oraz zespół trzydziestu współpracowników.

Celem naszej firmy jest profesjonalne świadczenie usług oraz konsekwencja w dążeniu do satysfakcji każdego Klienta. Śledzimy najnowsze trendy, obserwujemy rynek, nieustannie dopasowując swoją ofertę do wymagań oraz oczekiwań naszych partnerów. Zapewniamy najwyższy poziom obsługi, doradzając Klientom w wyborze usług oraz pomagając w podejmowaniu właściwych decyzji. Świadczymy usługi na terenie Warszawy oraz całej Polski.

Wysokie standardy obsługi, kontrola jakości produktów oraz terminowa realizacja zobowiązań sprawiają, że AMBASADA ROZRYWKI to sprawdzony, rzetelny i stabilny partner.

Nasza misja

Naszą misją jest, aby Państwa goście poprzez nasze realizacje doświadczyli niezwykłej przygody, która pozostawi w Ich pamięci najlepsze wspomnienia.

Mamy sprawdzony przepis na udaną uroczystość to:

  • 100% - profesjonalny zespół głęboko zaangażowany w działalność firmy,
  • doskonały sprzęt i zaplecze techniczne,
  • produkty najwyższej jakości,
  • wór doświadczenia oraz szczypta fantazji.

Odpowiednie połączenie wszystkich składników sprawia, iż nawet skromna uroczystość zamienia się w przestrzeń doskonałej rozrywki pełnej wyśmienitych smaków i magii.

Zapraszamy do zapoznania się z rekomendacjami klientów.

Nasze zasady

  1. Jesteśmy profesjonalistami, więc nie mówimy tylko tego, co chciałbyś usłyszeć.
  2. Stawiamy na jakość, dlatego damy Ci profesjonalny sprzęt, najlepszych ludzi i najwyższej jakości usługę. Nie mówimy, że będzie ona najtańsza.
  3. Jeżeli już z nami współpracowałeś, z pewnością wiesz, że możesz sobie pozwolić na spokój. Zadbamy o wszystko, o czym Ty możesz zapomnieć.