Magik - Iluzjonista - występy na imprezach

 
Przeniesiemy Państwa gości do świata magii. Nasi iluzjoniści dostosują program występów do charakteru Państwa wydarzenia oraz liczby i wieku uczestników. Nasz główny obszar działania to Warszawa i w wojewódźtwo mazowieckie, realizujemy również występy w Polsce i za granicą. Istnieje możliwość prowadzenia występu w języku angielskim.
 
magik-warszawa
 
Maciej
 
Pochłonięty światem magii od 2004 roku, dwukrotny Mistrz Polski (2013r. i 2014r.) w iluzji scenicznej w kategorii senior Ogólnopolskich Warsztatów Iluzjonistów. Do bólu perfekcyjny, posiadający niezwykłą umiejętność panowania nad publiką.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

wojtek iluzjonista

Wojtek

Scena to jego drugi dom. Aktor teatralny (m.in. teatrów Roma, Capitol i Rampa) i filmowy (m.in. "Wałęsa. Człowiek z nadziei", "Na wspólnej", "Prawo Agaty"). Jego pokazy iluzji wprowadzają w wyjątkowy nastrój pełen fantazji i romantyzmu.

 

 

 

 

 

 

 

Poniżej prezentujemy przykładowe warianty występów.    
 
 
Iluzja sceniczna

Dziedzina iluzji kierowana do szerszej publiki. Pokazy iluzji przygotowane na przedstawienia są specjalnie dobierane do sytuacji, wieku uczestników oraz indywidualnych sugestii ze strony organizatora.

 
Widzowie zabierani są w przepełniony magią świat w którym humor to podstawia, aczkolwiek nie brakuje także tej bardziej tajemniczej części spektaklu. Podczas przedstawienia, stoliki iluzjonisty zaczynają wznosić się w powietrze, karty w niewyjaśniony sposób pojawiać się w różnych miejscach, nie brakuje także magii z wykorzystaniem ognia. Podczas takiego przedstawienia magik prezentuje sztuki magiczne z dziedziny manipulacji, przy wykorzystaniu specjalnych rekwizytów. W programie znajdą państwo mix różnych rodzajów sztuk magicznych, od typowo scenicznych po efektowne triki karciane.
 
Pokaz trwa od 20 - 45 min.                                                                           
               
Na potrzeby spektaklu wymagana jest scena min. 3 x 2m bądź, wydzielone miejsce zgodnie z sugestią iluzjonisty. Istnieje możliwość zapewnienia oświetlenia i efektów specjalnych.
 
Mikroiluzja

Pokaz bazujący głównie na bezpośrednim, bliskim kontakcie z widownią adresowany do małych grup. Iluzje wykonywane są tuż przed oczami widza. Jest to pokaz z wykorzystaniem przedmiotów codziennego użytku, takich jak monety, długopisy, zegarki, chusteczki, a także inne przedmioty które widz posiada przy sobie. Mikroiluzja często towarzyszy spektaklom scenicznym, po tzw. "dużym show" magik przemieszcza się po terenie imprezy zapraszając niewielkie kilkuosobowe grupy do wspólnej zabawy.

 

Pokaz iluzji dla dzieci

Jest to pokaz iluzji stand-up, dostosowany do wieku uczestników. Głównie prezentowane są sztuki magiczne w bardzo humorystycznej formie. Zapraszamy najmłodszych widzów do uczestnictwa w przedstawieniu, rozmawiamy, bawimy i zaksakujemy. Wszystko ma formę bardzo sympatycznego, humorystycznego show. Oczywiście nie brakuje tutaj wątków prawdziwej magii np. wyciągnięcie monety zza ucha lub wyciągnięcie 30 monet :)

Które dziecko nie marzy o tym by usłyszeć od iluzjonisty "Masz monetę za uchem"? Jest to pokaz specjalnie przygotowany pod najmłodszą część widowni. Sztuki magiczne są specjalnie dobrane by zaskoczyć i rozbawić najmłodszych odbiorców.

Pokaz trwa od 20 - 30 min.

Na potrzeby tego przedstawienia magik wymaga wydzielonego miejsca + frontalnego rozmieszczenia publiki.

 

Prosimy o kierowanie zapytań wskazujęc datę i miejsce uroczystości, charakter imprezy, liczbę uczestników oraz wskazując rodzaj występu. Nasz główny obszar świadczenia usług to Warszawa i woj. Mazowieckie. Realizujemy występy ogólnopolskie oraz zagraniczne. Występy prowadzimy w języku polskim i angielskim.

 

Całkowity koszt występu - magik/iluzjonista (Warszawa i okolice):

Program dostosowany do wieku i liczbu uczestników

Pokazy stand up (dla dzieci i dorosłych):

Imprezy dla małych grup, występy na urodzinach dzieci: od 1500 zł brutto

Imprezy powyżej 100 osób: od 2000 zł brutto

Iluzje sceniczne w wykonaniu kilku artystów:

Niesamowicie zaskakujące, świeże, dynamiczne oraz nasycone dużą dawką humoru show, które jest doskonałą propozycją podczas konferencji i imprez firmowych. Istnieje możliwość personalizacji show i dostosowania trików związanyc z firmą klienta lub charakterem wydarzenia.

Program iluzji scenicznej w wykonaniu grupy iluzjonistów trwający 60-90 minut z wykorzystaniem zaawansowanych rekwizytów W skład usługi wchodzi pełne wsparcie audio wizualne.  od 5000 zł brutto

(w zależności od zakresu programowo-godzinowego)