Malowanie buziek - bajkowe stoiska do makijażu

malowanie buziek

Malowanie buziek to uwielbiana przez dzieci atrakcja, dzięki której w łatwy, szybki i przyjemny sposób można zmienić się w swojego ulubionego bohatera/zwierzątko lub wyczarować przepiękne wzory i inne postacie. Spiderman, piesek, księżniczka, motylek to tylko niektóre z wielu pomysłów, a przecież każda Pociecha ma nieograniczoną wyobraźnię i malować możemy według Jej/Jego własnej wizji!

Najważniejsze jest bezpieczeństwo - do naszych realizacji używamy tylko nieuczulających farb specjalnie przeznaczonych do makijażu prestiżowej marki Snazaroo. Pozwalają one na łatwe nakładanie i zmywanie przy użyciu mydła i ciepłej wody (podczas zmywania nie wymagają użycia szorstkich szczotek). Poprzez malowanie buziek doświadczony personel zabierze dzieci do świata ulubionych bajek.

Posiadamy stylowe stoiska do makijażu twarzy - toaletki z lustrami, dzięki którym uczestnicy imprez mogą poczuć się wyjątkowo.

Stoiska do makijażu:

Usługa obejmuje:

  • aranżacja stylowych stoisk do makijażu (toaletki z lustrami, krzesła dla dzieci i obsługi, bezprzewodowe oświetlenie LED)
  • profesjonalny, doświadczony personel w ustalonych godzinach
  • wysokiej klasy, bezpieczne farby do profesjonalnego makijażu (atest PZH, certyfikat ISO 9001/2000, certyfikat CE, certyfikat ACMI ART & Craft Materials Institute),
  • akcesoria do malowania,
  • katalogi wzorów makijaży,
  • wykładzina (np. kolor czerwony) wyznaczająca obszar atrakcji, nadająca bardziej ciepły i przytulny klimat przestrzeni.  

Całkowity koszt usługi (stoisko z jednoosobową obsługą):

Pierwsza godzina: 350 zł brutto

Kolejne: 120 zł brutto

 

 Poniżej malowanie dzieci podczas kilku ostatnich realizacji.stoisko3 - różowe- malowanie buziek

malowanie buziek12 MNIEJSZE

 malowanie buziek1

malowanie buziek bajkowy salon

malowaine buziek warszawa2

malowanie buziek warszawa

malowaine buziek warszawa1

 MALOWANIE BUZIEK WARSZAWA WYWIAD