Wata

Wynajmujemy stoika do waty cukrowej wraz z profesjonalnym personelem. Obsługujemy imprezy dla dzieci i dorosłych na terenie całego kraju. Sprawimy, że wata cukrowa wypełni zapachem i smakiem każde pomieszczenie pozostawiając na buziach promienne uśmiechy. Gwarantujemy najwyższą jakość waty cukrowej w przystępnej cenie usługi. Posiadamy ośmioletnie doświadczenie i kilkuset zadowolonych klientów.

waty cukrowej


Przykładamy najwyższą wagę do bezpieczeństwa oferowanych przekąsek. Nie barwimy waty cukrowej bez względu na okoliczności - zabarwienie cukru wymaga zastosowania wysokich stężeń substancji barwiących, które są nawet 1000 razy wyższe niż w przypadku barwienia płynów - ma to niestety skutki w postaci trwałej nadpobudliwości (ADHD) oraz może powodować niebezpieczne reakcje alergiczne.

Proponujemy inne formy podkreślania wizerunku sposnorów atrakcji w postaci koloryzacji patyczków wg. skali kolorystycznej PANTONE oraz personalizacji stoiska/wózka. Nasza wata cukrowa to gwarancja usługi na najwyższym poziomie przy zachowaniu przystępnej ceny. Zapraszamy do kontaktu w celu rezerwacji terminu.